Ar šalia „Ryto“ pavadinimo prilips ir rėmėjų vardas?

Ar šalia „Ryto“ pavadinimo prilips ir rėmėjų vardas?

Vilniaus „Ryto“ klubas pradeda žvalgytis į ateinantį sezoną ir netrukus pradės komplektuoti savo sudėtį.Kol kas sostinės ekipa dar nepaskelbė nei vieno naujoko.

Apie tarpsezonį nusprendė pasisakyti „Ryto Balsas“. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Pasibaigus sezonui prasideda įdomioji dalis - tarpsezonis. Nauji žaidėjai, kontraktai, planai ir t.t. Šiemet "Ryto" laukia labai įdomi vasara, tad nutarėme pasidalinti penkiomis temomis, kurios, mūsų nuomone, šią vasarą bus svarbiausios "Ryto" klubui.

Ketvirtoji dalis. Ar šalia „Ryto“ pavadinimo prilips ir rėmėjų vardas?

Tema, kuria galima spekuliuoti labai daug ir labai ilgai, tačiau niekas nežino, kokia yra tiesa. Kalbama, jog jau praėjusią vasarą, dar klube dirbant Rolandui Jaručiui, „Rytas“ siekė parduoti reklaminę poziciją prie klubo pavadinimo. Mūsų žiniomis, vieno sezono kaina tokios reklamos įmonėms galėtų kainuoti apie 300 tūkst. eurų.

Nežinome, ar tai tiesa, tačiau tuomet šia mintimi buvo susidomėjusios kelios lažybų bendrovės. Kiek realu joms sukišti apvalią sumą pinigų į tokią reklamą?

Palyginkime viską su reklama televizijoje. Oficialiai skelbiamais duomenimis, vienos sekundės reklamos kaina TV3 televizijoje (panašios sumos yra ir LNK) yra 13,50 EUR be PVM. Paskaičiuojam, kiek kartų per dieną prasisuka įvairių lažybų bendrovių reklamos, kiek laiko tai trunka ir gausime, ko gero, ne vieną ir ne du šimtus tūkstančių viršijančias sumas. Bet kuriai lažybų bendrovei 300 tūkst. eurų suma reklamai tėra viena nedidelė dalis viso reklamai skirto biudžeto.

O kaip tokie įvykiai atrodytų iš sirgalių varpinės? „Rytas-Topsport“, „Rytas-CBET“ ar dar koks nors kitas pavadinimas? Ar verta aukoti klubo, pavadinkime, įvaizdį, dėl kelių šimtų tūkstančių?

Palyginti galime su garsiausiais Europos klubais: Tel Avivo „Playtika Macabbi“, Atėnų „Panathinaikos opap“, Stambulo „Fenerbachce Beko“ ar tas pats Stambulo „Anadolu Efes“. Ar kam nors rūpi tie rėmėjų vardai prie pavadinimo? Vargu.

Jeigu "Ryto" gaunama suma būtų artima 300 tūkst. eurų, tai sudarytų kone ketvirtadalį viso biudžeto, skiriamo žaidėjams. Už šitą sumą, pavyzdžiui, galima turėti du Andrew Goudelockus. Pinigai nemaži.

O kaip reaguotumėte jūs, jei prie „Ryto“ vardo atsirastų koks nors papildomas žodis?“, - rašė „Ryto Balsas“.

Krepsiniozinios.lt