A. Avramovičius menkino Eurolygą: „Žaisti Eurolygoje nėra kažkas „vau“ ir išskirtinio“

A. Avramovičius menkino Eurolygą: „Žaisti Eurolygoje nėra kažkas „vau“ ir išskirtinio“