Eurolygos atkrintamosios: „Maccabi“ palaužė M. Grigonio ekipą

Eurolygos atkrintamųjų starte namų aikštės pranašumo neteko Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 87:91 (25:26, 25:16, 20:21, 17:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.

Serijoje iki trijų pergalių graikai atsilieka 0-1. Kitos rungtynės Atėnuose bus žaidžiamos balandžio 25 d.

M. Grigonis pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Maccabi“ ketvirto kėlinio pradžioje prarado Wade’ą Baldwiną, kuris po rezultatyvaus prasiveržimo pasitempė kairės kojos šlaunį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Bonzie Colsonas surinko 18 taškų.

Atėnų ekipos neišgelbėjo Matthias Lessortas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 22 (6 atk. kam.), Kostas Sloukas 12 (13 rez. perd.), Marius Grigonis ir Jerianas Grantas po 11, Konstantinos Mitoglou ir Luca Vildoza po 9.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 18, Lorenzo Brownas 16, Wade'as Baldwinas 15 (7 rez. perd.), Joshas Nebo 12 (8 atk. kam.), Jasielis Rivero 9.