Š. Jasikevičius: „Jei reikės, keliausiu ir į Australiją“

Š. Jasikevičius: „Jei reikės, keliausiu ir į Australiją“

Fenerbahce nuotr.

Kaip jau rašėme, praėjusią savaitę vienvaldžiais Eurolygos lyderiais tapę Stambulo „Fenerbahče“ išsaugojo savo pozicijas Katalonijoje.



Į Barseloną sugrįžęs Šarūnas Jasikevičius 82:78 (29:14, 24:27, 20:15, 9:22) pranoko Xavi Pascualio vadovaujamą „Barceloną“ ir įsirašė 18-ąjį laimėjimą.

Po mačo „Fenerbahče“ vyr. treneris Š. Jasikevičius pasidalino mintimis.

„Nemanau, kad žaidėme gerai gynyboje, bet buvome fantastiški puolime. Būtent tai mus išlaikė rungtynėse. „Barca“ išmetė 20 metimų daugiau nei mes, todėl sunku paaiškinti tokią pergalę. Čia laimėjome pirmą kartą po daug metų.


Dėl protesto, aš manau, kad jie negalėjo pakeisti sprendimo ir panaikinti baudą Janui Vesely bei skirti ją Talenui Hortonui-Tuckeriui. Teisėjai sakė, kad gali, o aš manau, jog negali.

Nieko nežinai apie „Fenerbahče“ ilgalaikės licencijos reikalus. Tai nėra mano darbas. Apie tai su vadovais nekalbu. Su jais bendrauju tik krepšinio klausimais. Dirbsiu ten, kur jie man pasakys dirbti. Jei man pasakys, kad turime keliauti į Australiją, aš tai padarysiu“, - rėžė Šaras.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: