TOP naujienos
Oficialu: G. Radzevičius palieka „Baskonia“ gretas
Gytis Radzevičius oficialiai papildė laisvųjų agentų rinką.
Pranešama, kad Vitorijos „Baskonia“ nusprendė nepasinaudoti galimybe pratęsti sutartį su Lietuvos krepšininku.
Baskų komanda oficialiai padėkojo lietuviui už darbą.
Į Vitoriją G. Radzevičius persikėlė 2025 metų gruodį, kai už išpirką paliko Vilniaus „Rytą“.
Su Ispanijos klubu lietuvis buvo sudaręs sutartį pagal formulę „1+1“, tačiau antrųjų metų opcija aktyvuota nebus.
Primename, kad G. Radzevičius domina „Žalgirį“. Taip pat aišku, kiek puolėjas norėtų uždirbti. Apie tai skaitykite ČIA.
Debiutiniame sezone Eurolygoje G. Radzevičius vidutiniškai per 18 minučių rinko po 4,7 taško, 2,4 atkovoto kamuolio ir 5 naudingumo balus.
Ispanijos pirmenybėse mūsiškis per 19 minučių fiksavo 4,8 taško, 3,2 atkovoto kamuolio ir 6,4 naudingumo balo statistiką.
Krepsiniozinios.lt

