Š. Jasikevičius – apie M. Grigonio progresą ir ASVEL žaidimą namuose (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ komandos vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius bendravo su žiniasklaida prieš žalgiriečių išvyką į Prancūziją.

Šaras teigė, kad varžovai namuose žaidžia labai kietai ir jo auklėtiniai turi būti tam pasiruošę.

„Varžovas, labai gerai žaidžiantis namuose. Pagrindinis akcentas vėl bus fiziškumas. Jie išmuša iš ritmo savo fizine jėga, žaidžia ant pražangos ribos. Puolime jie turi daug variantų, nes atrodo, kad vis kitas žaidėjas iššauna“, – pasakojo treneris.

7 iš 8 pergalių pasiektos namuose. Ar ASVEL prie savo žiūrovų žaidžia su kitokia energija?– Manau, kad žaidžia su panašia, tik kartais namų sienos padeda, gal teisėjavimas kiek kitas namų arenoje. Tikrai kiekviename mače kovoja kietai, fiziškai, tad visų pirma reikia būtent tam būti pasiruošus.

ASVEL turi penkių pralaimėjimų seriją. Kas lemia tokią prastą atkarpą?

– Manau, kad tai lemia tvarkaraštis. Dabar jie namuose daug nežaidė, aišku, pralaimėjo namuose ir Madrido „Real“, ir Belgrado „Crvena zveda“ komandai, kur pirmavo dideliu taškų skaičiumi. Tai yra Eurolyga, tad ta penkių pralaimėtų rungtynių serija jau nieko nestebina

Ar gynyba ir vėl bus esminis dalykas?

– Tai yra visko visuma, bet esminis dalykas – gynyba.

Koks yra Mariaus Griginio progresas?

– Nemanau, kad viršijo medikų lūkesčius. Labai lėtas procesas, daug negaliu pasakyti, nes dar tikrai nėra arti sugrįžimo.


Ar Rokas Jokubaitis vyks į Prancūziją?

– Visi sveiki ir vyksta į Prancūziją.
BasketZone.lt

{fcomment}

Video rekomendacijos: