Užsnūdusi „Anadolu Efes“ turėjo atlaikyti „Crvena Zvezda“ šturmą („Valencia“ nugalėjo „Panathinaikos“)

Eilinę pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (19/3) komanda.

Turkijos čempionai išvykoje 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20) nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" (9/13) krepšininkus.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo svečiai iš Turkijos. Engino Atamano auklėtiniai vos prasidėjus antrajam kėliniui jau turėjo 18 taškų pranašumą - 34:16. Skirtumas tarp komandų buvo šoktelėjęs ir iki 23 taškų atžymos, bet iki pertraukos aikštės šeimininkai deficitą kiek aptirpdė - 30:51.

Per anksti pergalę sau į sąskaitą įsirašę svečiai turėjo suspurdėti ketvirtajame kėlinyje. Po Michaelo Ojo dvitaškio ekipas likus žaisti 2 minutes skyrė jau tik 8 taškai - 71:79.

Dar po kelių akimirkų penkis iš eilės taškus pelnė Kevinas Punteris - 76:82. Vis tik lemiamą šturmą "Anafolu Efes" krepšininkams pavyko atlaikyti ir išsivežti pergalę - 85:78.

"Crvena Zvezda": D.Davidovacas - 15, V.Stimačas (9 atk. kam.) ir B.Baronas po 14, K.Punteris - 12, L.Brownas - 7 taškai.

"Anadolu Efes": Sh.Larkinas (5/9 trit.) - 24, Ch.Singletonas (7 atk. kam.) - 13, R.Beauboisas - 11, K.Simonas - 8, S.Sanli - 7 taškai.

***

Tuo tarpu pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Valensijos „Valencia“ (11/11) ekipa, kuri po atkaklios kovos 94:87 (27:25, 28:20, 25:19, 14:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (13/9) krepšininkus.

Ši svarbi pergalė leido „Valencia“ ekipai išsilaikyti pirmame aštuonete.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19 (8/9 dvit., 7 atk. kam., 26 naud. bal.), Quino Colomas 14 (6 rez. perd.), Aaronas Doornekampas 13 (4/5 trit.), Guillemas Vivesas 12.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 22 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud. bal.), Tyrese'as Rice'as 21 (6/10 dvit., 2/8 trit.), Deshaunas Thomasas 16 (6/8 dvit., Jimmeris Fredette'as 9 (3/9 metimai).