„Fenerbahče“ savo sirgalių akivaizdoje beviltiškai nusileido nukraujavusiam „Real“

Dėl bilieto į Eurolygos atkrintamąsias kovojanti Stambulo "Fenerbahče" (11/14) komanda patyrė gėdingą pralaimėjimą savo aistruolių akivaizdoje.

Turkijos taurę praėjusį savaitgalį iškovojusi Željko Obradovičiaus kariauna net 65:94 (15:22, 16:25, 20:24, 14:23) neprilygo ne pilnos sudėties į Stambulą atvykusiam Madrido "Real" (19/6).

"Karališkajam" klubui, kuris praėjusį savaitgalį taip pat triumfavo Ispanijos Karaliaus taurės varžybose padėti negalėjo negaluojantis Sergio Llullas, traumą besigydantis Anthony Randolphas, puolėjas Jeffrey Tayloras bei veteranas Felipe Reyesas.

Rungtynių favoritu šioje poroje prieš mačą lažybų bendrovių buvo laikomas "Fenerbahče" klubas, tačiau jam šio statuso patvirtinti nesisekė jau nuo pat susitikimo pradžios.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui ekipas jau skyrė 14 taškų - 31:17. Tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir jau atrodė, kad intriga sugrįš, bet "Real" ir vėl nutolo - 47:31.

Po didžiosios pertraukos Turkijos klubas bandė iškart kibti varžovams į atlapus, tačiau Luigi Datome tolimas metimas netrukus buvo užgesintas dar viena puikia "Real" atkarpa.

Ketvirtajame kėlinyje vyko tik formalumas, o "Fenerbahče" aistruoliai ėmė palikti savo vietas dar net neįpusėjus ketvirčiui.

"Fenerbahče": N.De Colo (11/11 baudos, 6 rez. perd.) - 21, J.Vesely (7/10 dvit.) - 16, N.Kaliničius - 9, L.Datome ir K.Sloukas po 5 taškus.

"Real": J.Carrollas (4/7 trit.) - 20, W.Tavaresas (8/13 dvit., 8 atk. kam.) - 16, T.Thompkinsas - 14, J.Mickey (6/6 dvit.) - 12, R.Fernandezas ir N.Laprovitolla (7 rez. perd.) - 9 taškai.