Lyderio neatradęs „Panathinaikos“ neturėjo šansų prieš CSKA

Atėnų "Panathinaikos" (14/14) klubui, kuris jau atrodė yra tvirtai žengęs į pirmąjį aštuntuką, pralaimėjimų duobė ir toliau gilėja bei tuo pačiu komplikuoja situaciją turnyrinėje lentelėje.

Graikijos čempionai namuose 66:97 (22:32, 16:16, 13:17, 15:32) tiesiog neturėjo jokių vilčių prieš Maskvos CSKA (19/9) ir patyrė jau ketvirtą nesėkmę paeiliui.

Atkakliai šiose rungtynėse vyko tik pirmosios šešios mačo minutės, kai rezultatas dar buvo lygus 19:19. Tuomet CSKA per likusį pirmojo ketvirčio laiką spurtavo 13:3 ir atitrūko dviženkle persvara - 32:22.

Iki didžiosios pertraukos armiečiams dar toliau pabėgti nepavyko, tačiau ir po jos iniciatyva priklausė svečiams iš Rusijos, o skirtumas tarp komandų vis augo - 55:39.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos nebeliko nei kvapo. CSKA šventė triuškinančią pergalę varžovų teritorijoje - 97:66.

"Panathinaikos": D.Thomasas - 12, N.Calathesas (7 rez. perd.) - 10, K.Mitoglu ir I.Papapetrou (6 atk. kam.) po 9, A.Rautinis - 8 taškai.

CSKA: D.Hilliardas (5/9 trit.) - 21, M.Jamesas - 18, K.Hinesas (8 atk. kam.) - 13, H.Sant-Roosas - 11, J.Voigtmannas ir K.Koufos po 10 taškų.