R. Giedraitis ir T. Sedekerskis buvo neryškūs, o „Baskonia“ vos neprisižaidė

Per anksti atsipalaidavusi Vitorijos "Baskonia" ekipa su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu vis tik išsaugojo pranašumą iki finalinės sirenos ir iškovojo dar vieną pergalę kontrolinių rungtynių cikle.

Ispanijos čempionai savo arenoje 91:87 (21:15, 24:16, 26:21, 20:35) įveikė Burgoso "Tizona" krepšininkus.

Prasčiausią mačą pasirengimo etape sužaidė R.Giedraitis, kuris per 27 minutes įmetė 4 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, gavo bloką, išprovokavo pražangą, pats prasižengė 3 kartus bei surinko -2 naudingumo balus.

Tik 7 minutes pasireikšti gavęs T.Sedekerskis pelnė 1 tašką (1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo tiek pat pražangų, sykį prasižengė pats bei užfiksavo 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai baskų gretose žaidė Alecas Petersas, kurio kraityje 22 taškai, Zoranas Dragičius, Luca Vildoza ir Tonye Jekiri pridėjo po 15.

Pralaimėjusiems Thaddusas McFaddenas įmetė 20, Dejanas Kravičius - 13 taškų.