K. Pangosas - rezultatyviausias, K.C. Riversas - vėl silpnai, „Zenit“ krito paskutinę sekundę

Twitter nuotr.

Sankt Peterburge ketvirtadienį dviejų Rusijos krepšinio grandų dvikova startavo Nevos taurės turnyras.

Maskvos CSKA krepšininkai paskutinę sekundę 80:78 (27:18, 20:20, 20:22, 13:18) palaužė šeimininkę "Zenit" ekipą su Artūru Gudaičiu ir dar dviem buvusiais žalgiriečiais.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Mike'as Jamesas išlygino rezultatą, o "armiečiai" perėmė kamuolį, tačiau Nikita Kurbanovas pataikė tik vieną baudų metimą, o K.Pangosas atsakė tuo pačiu. Dimitrio Itoudžio auklėtiniams liko 3 sekundės išvengti pratęsimo. Nors ataka prasidėjo chaotiškai, Nikola Milutinovas su sirena spėjo įmesti pergalingą dvitaškį po Willo Clyburno perdavimo.

A.Gudaitis rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Labai skirtingai pasirodė buvę žalgiriečiai Kevinas Pangosas ir K.C.Riversas.

Kanadietis buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas - 21 pelnytas taškas (4/12 dvit., 4/7 trit., 1/2 baudų), 4 rezultatyvūs perdavimai ir 16 naudingumo balų per 35 minutes.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs K.C.Riversas per 14 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė bei prarado po kamuolį, dusyk prasižengė ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

"Zenit": Kevinas Pangosas 21 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Alexas Poythressas 19 (12 atk. kam.), Austinas Hollinsas 10 (7 atk. kam.), Mateuszas Ponitka 8, Willas Thomasas 6.

CSKA: Mike'as Jamesas 19 (7/9 dvit., 1/4 trit., 8 rez. perd.), Tornike Šengelija 13 (2 bl.), Nikola Milutinovas 11, Willas Clyburnas ir Darrunas Hilliardas po 10, Danielis Hackettas 7.

Dėl koronaviruso į turnyrą neatvyko Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu ir Kazanės "Unics", o juos pakeitė Saratovo "Avtodor".