VTB lygos starte R. Kurtinaičio auklėtiniai neatsilaikė prieš „Zenit“

Sekmadienį VTB Vieningosios lygos sezonas startavo dviejų Eurolygoje rungtyniaujančių Rusijos klubų dvikova.

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities "Chimki" komanda namie 67:79 (15:18, 20:19, 20:14, 12:28) nusileido Sankt Peterburgo "Zenit" ekipai.

Tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau lemiamame ketvirtyje žaidimo kontrolę visiškai perėmę svečiai šventė pergalę.

Praėjusiame sezone Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs K.C.Riversas rungtynes pradėjo starto penkete ir nugalėtojams per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Kiti du buvę žalgiriečiai - Artūras Gudaitis ir Kevinas Pangosas - nebuvo registruoti mačui.

Aikštės šeimininkams taip pat trūko žaidėjų, tarp jų - ir komandos lyderio Aleksejaus Švedo, bei naujausio pirkinio Erricko McCollumo.

"Chimki": Davis Bertanis 12, Jordanas Mickey 10 (2/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 2 bl.), Gregas Monroe (7 atk. kam., 4 kl.) ir Sergejus Karasiovas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Devinas Bookeris 8.

"Zenit": Billy Baronas 16 (5/7 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), K.C.Riversas (3/6 trit.) ir Willas Thomasas (3 per. kam.) po 11, Alexas Poythressas 10 (5/6 dvit., 5 atk. kam., 3 bl.), Denisas Zacharovas (4 kl.), Andrejus Zubkovas (2/3 trit., 3 per. kam.) ir Mateuszas Ponitka (5 atk. kam.) po 9.