Šaro debiutas: emocijos, techninė pražanga ir išvargta pergalė

Šarūnui Jasikevičiui teko neramiai stebėti įvykius aikštėje, tačiau pirmasis lietuvio blynas Ispanijos ACB lygos starte vis tik neprisvilo.

Barselonos "Barcelona" (1/0) po atkaklios kovos iki pat paskutinių mačo sekundžių namie 89:86 (18:23, 27:21, 26:22, 18:20) įveikė Burgoso "San Pablo" (0/1) krepšininkus.

Katalonai rungtynių pabaigoje patys prisivirė košės. "Barca" likus žaisti kiek daugiau nei minutę turėjo 5 taškų pranašumą (86:81), tačiau keli nesėkmingi epozidai leido varžovams ne tik priartėti, bet ir likus 18 sekundžių išlyginti rezultatą - 86:86.

Pražangą išprovokavęs Adamas Hanga realizavo vieną baudos metimą, o likusios 5 sekundės priklausė svečiams. Vis dėlto Š.Jasikevičiaus auklėtiniams apsiginti pavyko, o Alexo Abrineso baudų metimai įtvirtino pergalę - 89:86.

Verta paminėti, kad mačo gale Šaras užsidirbo ir techninę pražangą.

Bloga mačo pradžia gerokai įpykdė Š.Jasikevičių – jis įtūžį išliejo minutės pertraukėlės metu.

„Du susitikimai, trys susitikimai - minutės pertraukėlės tau negana? Ar jums to neužtenka?“ – pyktinosi Šaras.

"Barcelona": Nikola Mirotičius ir Alexas Abrinesas 22, Pierre'as Oriola 20, Nickas Calathesas 7, Brandonas Daviesas 6, Brancou Badio ir Thomas Heurtelis 3, Artiomas Pustovijus, Victoras Claveras ir Adamas Hanga 2 taškai;

"San Pablo": Viktoras Benite 18, Kenas Hortonas 17, Dejanas Kravičius ir Jordanas Sakho 9, Alexas Renfroe ir Thadas McFaddenas 8, Jasielis Rivero ir Xavi Rabaseda 6, Omaras Cookas 5 taškai;