E. Ulanovo komanda sutriuškinta ir Madride

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (4/6) komanda vėl sutriuškinta Eurolygoje bei patyrė trečią nesėkmę paeiliui.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 74:94 (12:28, 24:21, 15:23, 23:22) nusileido Madrido "Real" (6/4) krepšininkams, kurie savo pergalių seriją pratęsė iki penkų.

Be traumuoto lyderio Nando De Colo žaidę turkai buvo pasiųsti į nokdauną pirmajame kėlinyje ir rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo.

Aikštės šeimininkai realizavo net 66,7 proc. (22/33) dvitaškių ir 43,3 proc. (13/30) tolimų metimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 21 minutę pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir užfiksavo 2 naudingumo balus.

"Real": Alberto Abalde 17 (2/2 trit.), Jaycee Carrollas 15, Anthony Randolphas 14 (4/6 trit.), Walteris Tavaresas 13 (6 atk. kam., 3 bl.).

"Fenerbahče": Danilo Barthelis 22 (3/4 trit.), Lorenzo Brownas 18 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dyshawnas Pierre'as 9 (5 atk. kam.), Ali Muhammedas 7.