Trileris Tel Avive baigėsi pergalingu M. Delaney dvitaškiu

Eurolygos dvikovoje tarp Tel Avivo "Maccabi" (3/8) ir Milano "AX Armani" (5/3) komandų nugalėtojui išsiaiškinti prireikė ir pratęsimo.

Po dramatiškos kovos iki paskutinių sekundžių svarstykles savo naudai pergalingu metimu nusvėrė svečiai iš Milano ir laimėjo susitikimą rezultatu 86:85 (18:20, 28:15, 13:18, 11:17, 16:15).

Besibaigiant pagrindiniam mačo laikui arčiau pergalės buvo šeimininkai - po sėkmingos Scottie Wilbekino atkarpos jie pirmavo 70:66.

Pratęsimą "dizaineriams" fantastišku stiliumi išplėšė Kevinas Punteris pataikęs tolimą metimą su varžovo pražanga bei realizavęs papildomą baudos metimą - 70:70.

Pratęsimo metu ir toliau vystėsi rezultatyvi kova taškas į tašką iki pat finalinės kulminacijos. Jos smaigalyje atsidūrė Malcolmas Delaney, lemiamos atakos metu ėmęsis iniciatyvos ir taikliu dvitaškiu paskutinėmis sekundėmis išplėšęs pergalę "AX Armani" klubui - 86:85.

"Maccabi": E.Bryantas (4/4 trit., 9 atk. kam.) ir S.Wilbekinas (2/8 trit.) po 17, O.Hunteris (7 atk. kam.) - 14, D.Benderis - 8 taškai.

"AX Armani": K.Punteris - 18, M.Delaney (4/10 trit.) - 16, Sh.Shieldsas (11 atk. kam.) - 14, K.Hinesas (8 atk. kam.) - 12, S.Rodriguezas - 10 taškų.