„Minusinio“ E. Ulanovo klubas Eurolygoje krito ketvirtą kartą iš eilės

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (4/7) klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie 86:90 (17:16, 26:17, 21:26, 22:31) nusileido Valensijos "Valencia" (7/3) krepšininkams.

Vis dar be lyderio Nando De Colo rungtyniaujantys turkai du ketvirčius kontroliavo situaciją, tačiau po pertraukos iniciatyvą perėmę ispanai išsiveržė į priekį. Tačiau du tritaškius iš eilės paskutinę minutę pataikę aikštės šeimininkai prieš lemiamą kėlinį pirmavo 64:59.

Prasidėjo kova "taškas į tašką", o ketvirčio viduryje rezultatas buvo lygus - 73:73. Dyshawno Pierre'o tolimas metimas sumažino skirtumą iki 2 taškų - 86:88, tačiau jis nieko nelėmė, nes buvo likusios vos 2 sekundės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 14 minučių prametė abu dvitaškius ir vienintelį tritaškį, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

"Fenerbahče": Dyshawnas Pierre'as 18 (4/5 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 25 naud. b.), Ali Muhammedas 16 (4/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas 15 (3/10 dvit., 5 rez. perd.), Danilo Barthelis 14 (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 10 (4 rez. perd.).

"Valencia": Samas Van Rossomas 20 (6/7 dvit., 5 rez. perd., 24 naud. b.), Derrickas Williamsas (2/6 trit.) ir Klemenas Prepeličius (3/7 trit.) po 13, Bojanas Dubljevičius 11 (8 atk. kam.), Nikola Kaliničius 9, Guillemas Vivesas 7.