Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ - A. Gudaičio sezono pasirodymas ir „Zenit“ nesėkmė

Apmaudų pralaimėjimą turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (11/6) komanda.

Lietuvio vedamas Rusijos klubas išvykoje po permainingos ir įtemptos kovos 82:80 (13:19, 19:21, 24:16, 26:24) turėjo pripažinti Miuncheno "Bayern" (12/7) krepšininkų pranašumą.

Likus žaisti pusantros minutės priekyje dar buvo svečiai - 75:74, tačiau rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau sužaidė šeimininkai. Keturis iš eilės baudų metimus realizavęs Vladimiras Lučičius sugrąžino persvarą bavarams - 78:75.

Nors A.Gudaičio baudų metimai buvo vėl sumažinę atsilikimą iki minimumo, Wade'as Baldwinas IV dvitaškiu dar kartą suteikė saugesnį jausmą "Bayern" ekipai, o Paulo Zipserio baudos įtvirtino pergalę - 82:80.

Solidžiausią susitikimą šiame sezone sužaidė A.Gudaitis, kuris buvo rezultatyviausas mačo dalyvis. Aukštaūgis per 32 minutes įmetė 22 taškus (7/9 dvit., 8/12 baudos), sugriebė 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

Tiesa, tai nebuvo lietuviu karjeros pasirodymas šiame turnyre. Daugiausiai jis yra užfiksavęs 32 efektyvumo balus.

"Bayern": W.Baldwinas IV (3/4 trit.) - 17, J.Reynoldsas (6 atk. kam.) ir V.Lučičius po 15, D.Seeley (3/5 trit.) - 14, P.Zipseris - 9 taškai.

"Zenit": A.Gudaitis - 22, K.Pangosas (2/7 trit., 5 rez. perd.) - 17, M.Ponitka - 14, A.Zubkovas - 11 taškų.

Primename, kad šį penktadienį Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" Rusijoje stos į kovą su "Zenit".