T. Sedekerskio karjeros rungtynės neišgelbėjo baskų nuo netikėto pralaimėjimo

Karjeros Eurolygoje rungtynes sužaidęs Tadas Sedekerskis pranoko Roką Giedraitį, tačiau jų atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (9-12) komanda patyrė netikėtą nesėkmę.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie po atkaklios kovos 77:84 (18:21, 32:25, 11:21, 16:17) nusileido Berlyno ALBA (8-13) krepšininkams.

Baskai pralaimėjo trečią kartą iš eilės, o Vokietijos čempionai nutraukė net šešių nesėkmių seriją.

Likus pusei minutės Luca Vildoza pataikė iš toli bei sumažino skirtumą iki 77:82, o varžovai prarado kamuolį. Dar vienas ispano tritaškis tikslo nepasiekė, o po Maodo Lo dvitaškio Pierria Henry prasižengė puolime.

Rungtynes, kurioms teisėjavo ir Gytis Vilius, abu lietuviai pradėjo starto penkete.

T.Sedekerskis per 23 minutes įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit.), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, gavo bloką, kartą prasižengė ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

"Baskonia": Achille Polonara 23 (4/5 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud. b.), Luca Vildoza (2/9 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Rokas Giedraitis po 10, Tadas Sedekerskis (3 per. kam.) ir Zoranas Dragičius po 8, Alecas Petersas 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

ALBA: Peytonas Siva 14 (2/7 trit.), Maodo Lo (3/5 trit.) ir Simone Fontecchio (3/4 trit.) po 13, Marcusas Erikssonas 11, Benas Lammersas 10 (2 bl.), Jaysonas Grangeris 7 (8 rez. perd., 4 per. kam.).