Š. Jasikevičiaus kariauna susitvarkė su A. Gudaičio vedamu „Zenit“

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje laimėjo penktą kartą iš eilės ir dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Barselonos "Barcelona" (16-6) namie 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31) nugalėjo Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt "Peterburgo "Zenit" (13-7) klubą.

Šioms rungtynėms teisėjavo ir Gytis Vilius.

Katalonai po trijų ketvirčių buvo įgiję triuškinamą pranašumą, tačiau tuomet Xavi Pascualio kariauna pakilo į šturmą ir lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 9:0.

Likus dviem minutėms A.Gudaitis baudų metimais sumažino skirtumą iki 68:74, tačiau sekančioje atakoje buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas atkovojo kamuolį puolime ir pelnė 2 taškus su lietuvio pražanga. Tuomet amerikietis blokavo A.Gudaičio metimą bei pridėjo dar 2 taškus, o tai jau reiškė "Barcos" pergalę.

Pagrindinė svečių nesėkmės priežastis buvo tragiškai realizuoti dvitaškiai metimai, kurių jie pataikė vos 10 iš 35 (29 proc.)

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/10 dvit., 9/13 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei pats gavo 2 "stogus", išprovokavo 7 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

"Barcelona": Brandonas Daviesas 18 (8/12 dvit.), Kyle'as Kuricas 16 (3/3 trit.), Nikola Mirotičius (2/7 dvit., 7/7 baudų) ir Cory Higginsas (6 kl.) po 14, Nickas Calathesas 9 (7 atk. kam., 12 rez. perd.).

"Zenit": Artūras Gudaitis (6 atk. kam., 2 bl., 7 išpr. praž., 21 naud. b.) ir Andrejus Zubkovas (5/6 trit.) po 15, Kevinas Pangosas 13 (2/7 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd., 4 kl.), Mateuszas Ponitka (1/4 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Billy Baronas po 10... K.C.Riversas 3.