G. Lundbergo ir M. Erico debiutu pažymėtame trileryje triumfavo CSKA

CSKA nuotr.

Vos antrą kartą per šešerias pastarąsias Eurolygos rungtynes pergalę šventė Maskvos CSKA (17-8) krepšininkai.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis 76:75 (24:12, 20:14, 15:23, 16:25) įveikė septintą nesėkmę iš eilės patyrusią Pirėjo "Olympiacos" (11-15) ekipą.

Šiose rungtynėse Rusijos komandoje jau žaidė iš JAV grįžęs lyderis Mike'as Jamesas, pasveikęs Tornike Šengelija bei debiutavo Gabrielis Lundbergas ir Michaelas Ericas.

Po dviejų kėlinių triuškinančiai (44:26) pirmavę armiečiai praskydo po ilgosios pertraukos ir leido varžovams persverti rezultatą. Likus 2 sekundėms M.Jamesas stojo mesti trijų baudų bei pataikė dvi, o Georgio Printezio tritaškis tikslo nepasiekė.

"Olympiacos": Shaquille'as Mckissicas 24 (3/9 trit., 4 per. kam.), Saša Vezenkovas 14 (7 atk. kam.), Georgios Printezis 9, Kostas Sloukas 7 (4 rez. perd., 6 kl.).

CSKA: Mike'as Jamesas 15 (6 rez. perd., 8 išpr. praž.), Johannesas Voigtmannas 14, Gabrielis Lundbergas 13 (26 min., 2/4 dvit., 3/6 trit., 3 rez. perd., 2 per. kam., 15 naud. b.), Joelis Bolomboy'us 10 (8 atk. kam.), Tornike Šengelija 8 (3 per. kam.)... Michaelas Ericas 2 (12 min., 5 atk. kam.).