Nepalanku „Žalgiriui“: „Bayern“ labai sunkiai išsikapstė Belgrade

Miuncheno "Bayern" (17-10) Eurolygoje iškovojo sunkią pergalę ir laimėjo penktą kartą per šešis pastaruosius mačus.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje tik lemiamo ketvirčio pabaigoje 78:76 (15:10, 16:25, 19:22, 28:19) palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" (7-20) krepšininkus.

Serbų nesėkmių serija prasitęsė iki aštuonių, o Vokietijos klubas išlaikė dviejų pergalių pranašumą prieš Kauno "Žalgirį" (15-12).

Aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 62:54, o likus 2 minutėms rezultatas buvo lygus - 68:68.

Bavarai galėjo laimėti užtikrinčiau, tačiau likus 9 sekundėms Vladimiras Lučičius nepataikė abiejų baudų metimų, o Corey Waldenas smeigė jau nieko nelėmusį tritaškį.
Šioms rungtynėms teisėjavo ir lietuvis Artūras Šukys.

"Crvena Zvezda": Jordanas Loydas 26 (2/7 trit., 6 atk. kam., 5 kl., 24 naud. b.), Corey Waldenas 15, Ognjenas Dobričius 13 (6 atk. kam.), Marko Jagodičius-Kuridža 7.

"Bayern": Wade'as Baldwinas 27 (3/4 trit., 23 naud. b.), Jalenas Reynoldsas 13 (6/6 dvit.), Žanas Sisko 9 (3/3 trit.), Nickas Weileris-Babbas ir Jamesas Gistas (2/5 baudų) po 6.