Š. Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ pergale pradėjo pasiruošimą sezonui

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barcelona" komanda sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Andoroje viešiantys katalonai 81:72 nugalėjo vietos "MoraBanc" krepšininkus.

Rokas Jokubaitis rungtynes pradėjo starto penkete. Jis šiame mače pelnė 8 taškus, o detali mačo statistika nėra pateikiama.

Pirmoje mačo pusėje nedidelę iniciatyvą savo rankose laikė Barselonos krepšininkai, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką Andoros ekipa išsiveržė į priekį (37:34).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai bandė atitrūkti, tačiau N.Hayeso pastangos neleido to padaryti. Amerikietis įsmeigė tris tritaškius, o iš viso per trečiąjį ketvirtį pelnė 11 taškų.

Po Mirotičiaus tritaškio "Barca" įgijo 9 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (59:50).

Ketvirtąjį kėlinį "MoraBanc" pradėjo spurtu 6:0 (59:56), tačiau po Šaro minutės pertraukėlės katalonai stabilizavo situaciją. Įpusėjus kėliniui "Barca" jau turėjo dviženklę persvarą (58:71). Pranašumą išlaikę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 81:72.

Rezultatyviausiai "Barca" gretose atrodė Nigelis Hayesas, kuris pelnė 15 taškų. Tuo metu Nikola Mirotičius pridėjo 12, o Brandonas Daviesas - 11 taškų.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Drew Crawfordas.

Š.Jasikevičius šiose rungtynėse vertėsi be Alexo Abrineso ir Nicolo Laprovittolos.

Pirmadienį "Barca" susitiks su Limožo CSP ekipa iš Prancūzijos. Mačas taip pat bus žaidžiamas Andoroje.