„Panathinaikos“ panaikino didžiulį skirtumą ir per pratęsimą palaužė „Partizan“

Klubo nuotr.

Įspūdingai sugrįžęs Atėnų "Panathinaikos" klubas iškovojo pergalę Pavloso Giannakopouloso atminimo turnyre namų OAK arenoje.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai po pratęsimo 89:85 (14:20, 17:28, 28:20, 21:12, 9:5) palaužė Želko Obradovičiaus treniruojamus Belgrado "Partizan" krepšininkus.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo net 17 taškų deficitą, tačiau atsigavo po pertraukos ir išplėšė pergalę prieš ambicinguosius varžovus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Ioannis Papapetrou (6 rez. perd.) bei po 15 pridėję Jeremy Evansas (7 atk. kam.) ir Kendrickas Perry.

Pralaimėjusiems buvęs žalgirietis Zachas LeDay (2/2 trit.) pelnė 17, Yamas Madaras – 15, Urošas Trifunovičius ir Rade Zagoracas – po 10 taškų.