Th. Walkupas žaidė blankiai, bet „Olympiacos“ įveikė „Real“

Olympiacos nuotr.

Pirėjo "Olympiacos" (2/0) klubo startas 2021-2022 metų sezone graikų aistruoliams teikia vilties, kad "raudonieji" gali sugrįžti į stipriausiųjų gretas.

Georgios Bartzoko auklėtiniai savo aikštėje 74:68 (13:10, 22:26, 19:16, 20:16) nukovė Madrido "Real" (1/1) krepšininkus.

Nors didžioji mačo dalis vyko atkakliai, lemiamą spurtą aikštės šeimininkai surengė ketvirto kėlinio viduryje, kai per porą minčių turėtas 3 taškų pranašumas (59:56) pavirto į dviženklę persvarą - 70:59.

"Real" dar bandė sugrįžti į rungtynes, bet laiko buvo per mažai. Baudų metimus šaltakraujiškai realizavę "Oly" krepšininkai džiaugėsi antru laimėjimu šiame sezone - 74:68.

Ne kokį asmeninį pasirodymą šiose rungtynėse turėjo buvęs žalgirietis Thomas Walkupas, kuris per 25 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 0/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 5 efektyvumo balus.

"Olympiacos": S. Vezenkovas (10 atk. kam.) - 16, T. Dorsey - 12, K. Sloukas ir K. Papanikolaou po 9, G. Larentzakis - 8 taškai.

"Real": N. Williamsas-Gossas (8/9 baudos) - 16, W. Tavaresas (6/9 dvit.) - 15, Th. Huertelis ir G. Yabusele po 7 taškus.