Triuškinančią persvarą iššvaistę „dizaineriai“ įveikė „Maccabi“

Eurolygoje be pralaimėjimų žengia praėjusio sezono bronzos laimėtoja Milano "AX Armani" (3-0) komanda.

Ettore Messinos kariauna namie po permainingos kovos 83:72 (26:15, 26:15, 11:19, 20:23) įveikė Tel Avivo "Maccabi" (1-2) krepšininkus.

"Dizaineriai" po dviejų kėlinių pirmavo net 52:30, tačiau po pertraukos atsigavę Izraelio čempionai sugebėjo išvengti sutriuškinimo.

Itin nesėkmingai varžovų krepšį atakavo svečių komandos žvaigždė Scottie Wilbekinas, kuris prametė visus 4 dvitaškius ir pataikė vos 2 iš 7 tolimų metimų.

"AX Armani": Devonas Hallas 17, Konstantinos Mitoglou 16 (4/6 trit., 6 atk. kam., 2 bl., Malcolmas Delaney 10 (4 rez. perd.), 20 naud. b.), Sergio Rodriguezas (1/6 trit., 6 rez. perd.) ir Shavonas Shieldsas (4 rez. perd.) po 9, Nicolo Melli 8.

"Maccabi": Derrickas Williamsas 19 (4/5 trit.), Jamesas Nunnally 16 (1/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. b.), Jalenas Reynoldsas 13 (5 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 10 (5/6 dvit.), Scottie Wilbekinas 8 (0/4 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd.).