Šaro kariauna su blankiu R. Jokubaičiu per pratęsimą palaužė „Olympiacos“

Barcelona nuotr.

Tikrą trilerį Eurolygoje laimėjo ir be kluptelėjimų žengia Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (3-0).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie po pratęsimo 79:78 (10:17, 17:15, 28:15, 12:20, 12:11) palaužė Pirėjo "Olympiacos" (2-1) krepšininkus.

Šiam susitikimui teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Likus 33 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Kyle'as Kuričius baudų metimais išlygino rezultatą, o vėliau abiejų ekipų žaidėjai apsikeitė netaikliais dvitaškiais.

Papildomo laiko metu aikštės šeimininkai buvo įgiję 5 taškų pranašumą, tačiau jį išbarstė. Likus 22 sekundėms Tyleris Dorsey išvedė svečius į priekį – 78:77. Cory Higginsas buvo netaiklus, tačiau katalonai atkovojo kamuolį puolime, o Pierre Oriola neklydo prie baudų metimo linijos. Kosto Slouko dvitaškis aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio jau pirmajame kėlinyje pakilęs R.Jokubaitis per 10 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 22 (5/11 dvit., 1/4 trit., 9/10 baudų, 6 atk. kam., 24 naud. b.), Cory Higginsas 11 (3/9 dvit.), Brandonas Daviesas 10, Nickas Calathesas (13 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 22 naud. b.) ir Kyle'as Kuričius (5 atk. kam.) po 9... Nigelas Hayesas-Davisas 2 (1 naud. b.).

"Olympiacos": Kostas Sloukas 14 (3/9 dvit., 1/5 trit.), Saša Vezenkovas (5 atk. kam.) ir Tyleris Dorsey po 12, Mosutapha Fallas 11 (8 atk. kam., 4 kl.), Shaquille'as McKissicas 10 (5 atk. kam.), Thomasas Walkupas (3 atk. kam., 2 rez. perd., 3 kl., 8 naud. b.) ir Giannoulis Larentzakis (0/4 dvit.) po 6.