CSKA mačo gale įveikė „Bayern“ krepšininkus

CSKA nuotr.

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (7/5) ekipa, kuri namuose 77:74 (18:24, 14:17, 24:16, 21:17) palaužė Miuncheno „Bayern“ (5/7) krepšininkų pasipriešinimą.

M. Grigonis nugalėtojams per 12 minučių surinko 3 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidę Willas Clyburnas, kuris per 31 minutę pelnė 17 taškų, sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems D. Hillardas per 27 minutes įmetė 28 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko net 30 naudingumo balų.

CSKA: Willas Clyburnas 17, Tornikė Šengelija, Aleksejus Švedas ir Johannesas Voigtmannas po 12, Danielis Hackettas 10.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 28, Deshaunas Thomasas 17, Augustine`as Rubitas 9.