Š. Jasikevičiaus kariauna krito Kazanėje

Barselonos krepšininkams nepavyko iš Kazanės išsivežti pergalės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį Rusijoje 64:70 turėjo pripažinti "Unics" ekipos pranašumą.

Katalonai su 16 pergalių ir 5 pralaimėjimais išlieka turnyrinės lentelės viršuje.

"Barca" šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderio Nikola Mirotičiaus (dėl COVID-19), o tačiau į rikiuotę po traumos grįžo Nickas Calathesas.

Pirmąjame kėlinyje šeimininkai vedami J.Browno (11 taškų) turėjo 3 taškų pranašumą prieš katalonus (17:14).

Antrojo kėlinio pradžioje C.Higginso ir R.Šmito pastangomis "Barca" spurtavo 0:10 ir persvėrė rezultatą (17:24). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes L.Brownas sumažino "Unics" deficitą iki minimumo (30:31), tačiau ketvirtčio pabaigą sėkmingiau sužaidė katalonai 31:35.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Kazanės krepšininkai išlygino rezultatą (41:41), o po trijų taiklių I.Canaano baudos metimų ir M.Hezonja tritaškio rusai atsidūrė priekyje (47:41). Katalonai atsakė Kuričiaus tritaškiu ir Higginso metimu iš po krepšio (47:46). Kėlinį penkiais taškais be atsako baigė "Unics" 54:48.

Po L.Browno tolimo metimo Kazanės persvara išaugo iki 8 taškų (59:51). Likus žaisti 3 minutes L.Brownas dvitaškiu padidino pranašumą iki dviženklio skaičiaus (66:56). Katalonai atsakė spurtu 0:5 ir perpus sumažino deficitą (66:61), tačiau išsigelbėti nepavyko (70:64).

Rokas Jokubaitis katalonų ekipai pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, keturis kartus suklydo ir surinko 0 naudingumo balų.

Kitą savaitę katalonų laukia dvikova namuose su Vilerbano ASVEL, o šį savaitgalį "Barcos" dar laukia "El Clasico" mūšis Madride.

UNIKS: Lorenzo Brownas 22, Johnas Brownas 20, Mario Hezonja 11, Isaiah Canaanas ir Andrejus Vorontsevičius 6, Tonye Jekiri 5 taškai;

"Barcelona": Cory Higginsas 17, Brandonas Daviesas 16, Nicolas Laprovittola 8, Rolandas Šmitas ir Kyle'as Kuričius 6, Nigelis Hayesas-Davisas 5, Sertačas Šanli, Rokas Jokubaitis ir Jamesas Nnaji 2 taškai;