G. Decko sugrįžimą „Real“ pažymėjo užtikrinta pergale Berlyne

Real nuotr.

Madrido "Real" (16/3) klubas ir toliau išlieka Eurolygos turnyro lentelės viršūnėje.

"Karališkieji" išvykoje užtikrintai 89:74 (19:15, 29:21, 25:20, 16:18) nugalėjo vieną turnyro autsaiderių Berlyno ALBA (6/13).

Madridiečiams tai buvo penktoji pergalė paeiliui. Tiek pat pergalių savo sąskaitoje turi ir "Barcelona" atstovai, tačiau jie yra sužaidę dviem mačais daugiau.

Šiose rungtynėse debiutavo į "Real" ekipą iš NBA sugrįžęs argentinietis Gabrielis Deckas. Tiesa, puolėjas žaidė tik 9 minutes per kurias pasižymėjo 2 taškais.

Tuo tarpu vienas lyderių Walteris Tavaresas negalėjo padėti komandai dėl aptikto COVID-19 atvejo.

Pablo Laso auklėtiniai situaciją Berlyne kontroliavo nuo pat susitikimo pradžios. Nors pirmąjį ketvirtį laimėjo tik 4 taškų persvarą (19:15), iki didžiosios pertraukos komandas jau skyrė 12 taškų 48:36.

Antroje rungtynių dalyje "albinosams" intrigos atkurti nepavyko, o "Real" iškovojo pelnytą pergalę - 89:74.

ALBA: M. Lo (30 naud. balų) - 21, B. Lammersas ir M. Erikssonas po 10, O. Da Silva ir L. Olinde po 8 taškus.

"Real": Th. Heurtelis (3/5 trit., 7 rez. perd.) - 17, V. Poirieras - 13, G. Yabusele - 12, Th. Thompkinsas - 10, A. Randolphas - 7 taškai.