J. Zdovcas atviras: „Žalgirio“ tikslas - nelikti paskutiniems (VIDEO)

Išretėjusiomis gretomis į Stambulą nuvykęs Kauno „Žalgirio“ klubas pagirtinai kovojo tris kėlinius, tačiau rezultatu 67:73 (13:7, 17:17, 21:20, 16:29) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ ekipai.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Jure Zdovcas įžvelgė ir pozityvių dalykų.

„Mes žaidėme gerą krepšinį, vėliau sugriuvome gynyboje. 35-36 minutes žaidėme gerai, ypač atsižvelgiant į mūsų sudėtį. Kad laimėtume mačą išvykoje, turime būti protingesni tiek gynyboje, tiek puolime.

Kalbant apie Lukošiūną, tai buvo geras dalykas šiame mače. Kiekvieną minutę, kurią praleidžia aikštėje, jis stengiasi iš visų jėgų ir laikosi mūsų taisyklių. Treneris kartais yra laimingas, nes, iškritus kai kuriems žaidėjams, gauna pasireikšti kiti. Jis sužaidė tikrai geras rungtynes ir to nusipelnė.

Manau, kad kiekvienas Eurolygos mačas mums yra svarbus. Mūsų tikslas yra nebūti paskutiniams. Laukia dar daug mačų ir juose turime gerinti savo žaidimą. Eurolyga yra galimybė kiekvienam žaidėjui atsiskleisti“, - teigė J. Zdovcas.