R. Jokubaitis svariai prisidėjo prie užtikrintos „Barcelona“ pergalės

Barcelona nuotr.

Užtikrintą pergalę Eurolygos 23-ajame ture iškovojo tik paskutiniame kėlinyje žaidimo kontrolę varžovams perleidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (17-5) namie 84:71 (28:17, 17:13, 23:20, 16:21) įveikė Vilerbano ASVEL (9-13) krepšininkus.

Katalonai per tris pirmuosius ketvirčius susikrovė triuškinantį pranašumą, o lemiamame ketvirtyje Šaras galėjo sau leisti ant suolo laikyti ir "Barcos" lyderį Nikolą Mirotičių.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 18 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Labai blankiai pasirodė po traumos sunkiai atsigaunantis pagrindinis Ispanijos čempionų atakų organizatorius Nickas Calathesas. Graikas per 22 minutes įmetė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo ir liko be efektyvumo balų.

"Barcelona": Nicolas Laprovittola 20, Nikola Mirotičius 16, Brandonas Daviesas 11, Dante Exumas 9, Rokas Jokubaitis 8, Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius 5, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 4, Rolandas Šmitas 2 taškai;

ASVEL: Youssoupha Fallas 20, Ellie Okobo 17, Kostas Antetokounmpo 9, Marcosas Knightas 8, Dylanas Osetkowskis 5, Chrisas Jonesas ir Jamesas Gistas 4, Charlesas Kahudi ir Paulas Lacombe 2 taškai;