Eurolygos „El Clasico“ mūšyje – įspūdingas pirmasis kėlinys ir užtikrinta Šaro kariaunos pergalė

Ispanijos krepšinio grandų "El Clasico" mūšį Eurolygoje užtikrintai laimėjo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (20-5) išvykoje 86:68 (28:8, 24:23, 19;24, 15:13) nepaliko vilčių Madrido "Real" (20-5) ekipai.

Katalonai varžovus pasiuntė į nokdauną startuodami net 26:4, o vėliau beliko išlaikyti įgytą milžinišką pranašumą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs R.Jokubaitis per 15 minučių įmetė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 baudos), sugriebė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 11 efektyvumo balų.

Aikštės šeimininkai pataikė vos 2 iš 22 tolimų metimų (9,1 proc.).

"Real": Walteris Tavaresas 25 (10/10 dvit., 5/6 baudų, 6 atk. kam., 35 naud. b.), Sergio Llullas (1/4 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.) ir Fabienas Causeuras po 8, Alberto Abalde 7.

"Barcelona": Nicolasas Laprovittola 20 (5/5 trit., 7 atk. kam., 27 naud. b.), Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 11 (4 rez. perd.), Kyle'as Kuričius (5/5 dvit.) ir Nickas Calathesas (5/5 dvit., 5 rez. perd.) po 10, Nikola Mirotičius 9 (1/6 trit.), Rokas Jokubaitis 6 (5 rez. perd.).