Monakas pučia raumenis: susitarė su ASVEL lyderiu bei vilioja A. Moermaną

Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" debiutiniame Eurolygos sezone nužygiavo iki ketvirtfinalio, o Prancūzijos pirmenybėse tik lemiamame finalo serijos mače išvykoje 82:84 nusileido Vilerbano ASVEL.

Būtent šiose rungtynėse šeimininkus į pergalę vedusį komandos lyderį Elie Okobo kitą sezoną treniruos Monako ekipos strategas Saša Obradovičius.

"Eurohoops" skelbia, kad su prancūzu jau susitarta dėl kontrakto, pagal kurį jis uždirbs 700 tūkst. - 1 mln. eurų.

Praėjusiame Eurolygos sezone 24-erių 191 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 28 minutes pelnė 14,5 taško (51,5 proc. dvit., 36,8 proc. trit.), atkovojo 2,8 kamuolio, atliko 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 13,5 naudingumo balo.

Negana, to, "AS Monaco" nusitaikė į dar vieną prancūzą – dvejus pastaruosius metus Eurolygos čempionu su Stambulo "Anadolu Efes" tapusį Adrieną Moermaną.

33-ejų 202 cm ūgio puolėjas Eurolygoje per 25 minutes įmesdavo 8,4 taško (58,1 proc. dvit., 41,5 proc. trit.), sugriebdavo 5,3 kamuolio ir rinkdavo 10,7 efektyvumo balo.

Įspūdingai biudžetą padidinę Prancūzijos vicečempionai taip pat jau yra sutarę su Sankt Peterburgo "Zenit" atstovavusiu NBA čempionu Jordanu Loydu bei praėjusiame sezone Kazanės UNICS gretose suspindėjusiu Johnu Brownu.