„Olympiacos“ palaužė ALBA ekipą

Olympiacos nuotr.

Pirėjo "Olympiacos" (7/3) klubas išlieka tarp lyderių Eurolygos turnyro lentelėje. Praėjusio sezono finalo ketverto dalyviai namuose 86:76 (18:21, 21:17, 22:21, 25:17) nugalėjo lentelės dugne liekančią Berlyno ALBA (3/7).

"Albinosai" pirmoje mačo dalyje kovojo su varžovais kaip lygūs su lygiais. Ir po pertraukos rungtynės vyko taškas į tašką. Lemiamo ketvirčio pradžioje rezultatas buvo lygus - 61:61, tačiau tuomet "Oly" atsakė 5 taškais ir vėl susigrąžino persvarą - 66:61.

ALBA ir toliau rodė nagus - po Christo Koumadje dvitaškio įpusėjus kėliniui vėl priartėjo per vieną metimą - 68:70. Būtent tuomet aikštės šeimininkams pavyko perlaužti rungtynes savo naudai. Iniciatyvos ėmęsis Kostas Papanikolaou "pavaišino" varžovus taikliais metimais ir graikai nutolo nebesugrįžtamai - 77:68.

"Olympiacos": S. Vezenkovas (6/6 dvit., 6 atk. kam.) - 24, K. Papanikolaou (3/5 trit., 9 atk. kam.) - 19, K. Sloukas (11 rez. perd.) ir J. Bolomboy'us po 12, Sh. McKissicas - 7 taškai.

ALBA: M. Lo ir J. Smithas (6 atk. kam.) po 12, Ch. Koumadje (7 atk. kam.) ir T. Blattas po 10, M. Delow - 9 taškai.