Keturių lietuvių mūšyje Eurolygoje pergalę šventė solidžiau žaidę R. Giedraitis ir T. Sedekerskis

Eurolygos 23-ajame ture susidūrė komandos, kurių gretose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos.

Vitorijos "Baskonia" (13-10) namie po atkaklios kovos 95:90 (21:23. 31:15, 24:27, 19:25) pranoko Atėnų "Panathinaikos" (8-15) ekipą.

Baskai pralaimėjo tris ketvirčius, o pergalę lėmė galingai sužaistas antras kėlinys.

Nugalėtojams Rokas Giedraitis per 30 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 20 minučių pridėjo 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), 8 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 1 klaidą, 2 pražangas ir 8 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems Marius Grigonis per 21 minutę įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 7 naudingumo balus.

A.Gudaičio sąskaitoje – 5 taškai (2/2 dvit., 1/4 baudų), nė vieno atkovoto kamuolio, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys, blokuotas metimas, po 2 išprovokuotas bei asmenines pražangas ir 5 efektyvumo balai per 17 minučių.

"Baskonia": Markusas Howardas 24 (6/7 dvit., 2/11 trit.), Matthew Costello 16 (3/5 trit.), Vanja Marinkovičius 14, Maikas Kotsaras 10 (6 atk. kam.).

"Panathinaikos": Derrickas Williamsas 19 (5 atk. kam.), Georgios Papagiannis (2/3 trit., 7 atk. kam.), Parisas Lee (8 rez. perd., 4 kl.) ir Dwayne'as Baconas (5/13 dvit., 2/7 trit.) po 16.