„Žalgirio“ užkulisiai: nutraukta pralaimėjimų serija, kariuomenės vadas ir vaikų diena

„Žalgirio“ užkulisiai: nutraukta pralaimėjimų serija, kariuomenės vadas ir vaikų diena

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergale savo žiūrovų akivaizdoje. Pilnutėleje „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 74:73 įveikė Miuncheno „Bayern“ komandą, o arenos užkulisiuose tradiciškai darbavosi „Žalgiris Backstage“ komanda.Šį kartą naujausiame reportaže „Žalgiris Backstage“ laidos vedėjas Žygimantas Gečas, visų pirma, pakalbino Manto Kalniečio vaikus, kurie Pasaulinės vaikų dienos proga prisijungė prie Andriaus Žiurausko ir prisidėjo prie komandų pristatymo.

„Prieš rungtynes buvo labai daug jaudulio, labai blogas jausmas, bet vėliau buvo galima didžiuotis savimi, broliu ir sese“, – sakė vyriausia M.Kalniečio dukra Grėtė.

Gyvai rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo bei žalgiriečiams rūbinėje sėkmės linkėjo Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys.


„Buvau ir eilinis, ir kareivis, todėl jausmas tapus generolu yra toks pats. Tarp kitko, čia arenoje jaučiuosi labai gerai. Čia nėra manęs generolo – esu tik „Žalgirio“ fanas. Arenoje apsilankau, bet dėl darbo yra labai sunku pataikyti. Į šias rungtynes atvykau su vokiečiais, kurie taip pat palaiko „Žalgirio“ komandą“, – teigė karininkas.

„Žalgirio“ komandą V.Rupšys siejo su patriotizmu visai Lietuvos valstybei ir tikino, kad rūbinėje nedaugžodžiavo.

„Nebandžiau jų užkurti. Sakiau, kad kariuomenė ir aš esame tikri „Žalgirio“ fanai. Kariuomenė yra patriotizmo mokykla, o „Žalgiris“ yra patriotizmo užtaisas. Pasakiau, kad jie geri vyrai ir reikia išlošti“, – sakė V.Rupšys.

Ž.Gečą arenoje nustebino sutikta kompanija, kurios marškinėliai buvo perskelti į dvi dalis: vienoje pusėje „Žalgirio“, kitoje „Bayern“.

„Kartu su Ursu studijavome, po studijų jis grįžo į Vokietiją, aš grįžau dirbti į savo šalį ir nutarėme, kad mums reikia susitikimų. Išsikėlėme tokį tikslą ir nutarėme, kad tai bus „Žalgirio“ ir „Bayern“ mačai“, – pasakojo vienas iš kompanijos vyrukų.

Naujausiame „Žalgiris Backstage“ epizode taip pat išgirsite ir boksininko Eimanto Stanionio mintis bei „Samsung“ konkurso laimėtojo džiaugsmo emocijas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: