„Fenerbahče“ per pratęsimą palaužė „Real“

Netikėtai pirmą pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 99:100 (29:16, 15:21, 23:22, 28:20, 12:13) krito prieš Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus.

Lemiamoje atakoje „Fenerbahče“ sėkmingai užspaudė Facundo Campazzo, kuris prarado kamuolį, o Yamas Madaras pataikė iš po krepšio bei išplėšė pergalę.

F. Campazzo pralaimėjusiems per 37 minutes pelnė 33 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Stambulo klubą į pergalę vedė Marko Gudričius, surinkęs 21 tašką, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 21, Scottie Wilbekinas 19, Yamas Madaras 17, Nigelis Hayesas-Davisas 16, Nickas Calathesas 13.

„Real“: Facundo Campazzo 33, Gabrielis Deckas ir Sergio Llull po 14, Vincentas Poirier ir Džananas Musa po 11.

Kitas rungtynes „Real“ žais Graikijoje su „Olympiakos“, o „Fenerbahce“ susitiks su Tado Sedekerskio „Baskonia“.