A. Trinchieri po pergalės Valensijoje: „Džiaugiuosi, jog sugebėjome išlikti rungtynėse“

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ (7-13) pasiekė pergalę Eurolygos 20-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje rezultatu 84:79 (27:21, 21:21, 14:22, 22:15) įveikė Valensijos „Basket“ (10-10) krepšininkus.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris A. Trinchieri buvo patenkintas savo auklėtiniais.

„Prieš rungtynes prašiau žaidėjų, jog būtų fiziškesni ir žaisti kietai. Pirmoje mačo pusėje atrodėme puikiai - sėkmingai skirtėme perdavimus, pataikėme metimus.

Trečiame kėlinyje varžovai pradėjo žaisti itin kietai, o tam mes nebuvome pasiruošę. Džiaugiuosi, jog sugebėjome išlikti rungtynėse ir paskutines penkias minutes žaidėme gerai.

Šįkart Evansas sužaidė tikrai gerai. Jis pataikė labai sunkius metimus. Jis tempė komandą į priekį. Taip pat paminėti reikia Ulanovą. Jis labai protingai sužaidė, tikras kapitonas. Sėkmingai sužaidė ir Manekas“, - pasakojo specialistas.