Š. Jasikevičius vėl pratrūko ant auklėtinių: „Vaikštote, lyg viskas būtų gerai“ (VIDEO)

Barselonos krepšininkai iškovojo 9-ąją pergalę Ispanijos čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Saragosoje 97:85 pranoko vietos „Casademont“ komandą.

Trečioje kėlinio pradžioje šeimininkai Saragosos krepšininkai dar turėjo dviejų taškų pranašumą (47:45), tačiau tuomet Šaro kariauna spurtavo net 18:0 ir pabėgo į priekį. Tiesa, ketvirtame kėlinyje „Barcos“ žaidėjai atsipalaidavo, o tai nepatiko Š. Jasikevičiui.

Lietuvis iškart sustabdė rungtynes ir per minutės pertraukėlę rėžė viską, ką galvoja. Čia treneris buvo emocionalus ir piktas.

„Kodėl jūs negalite džiaugtis, kai spardote varžovams užpakalius? Dabar vaikštote, lyg viskas būtų gerai“, – pyktinosi Šaras.