Iškalbingiau už tūkstantį žodžių: M. Grigonio emocijos į nesėkmingą žaidimą

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę. Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 75:83 (15:23, 17:22, 19:21, 24:17) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ į aikštę grįžo su tomis pačiomis problemomis, o „Zenit“ šovė į priekį ir įgijo net 25 taškų pranašumą.

Į tai labai piktai sureagavo „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis, kuris per minutės pertaukėlė išliejo visas negatyvias emocijas.

Verta paminėti, kad po trijų kėlinių Paulius Jankūnas davė patarimą komandos treneriui Martinui Schilleriui. Tai jis atskleidė spaudos konferencijoje.

„Treneriui neturiu pastabų. Tiesiog manau, jog reikėjo agresyviau gintis, ką po truputį ir padarėme. Kai toks rezultatas, tai turi aktyvinti gynybą, o ne puolimu bandyti prisivyti varžovus“, - pasakojo Jankis.