Fantastiškas P. Soroko metimas Italijoje, kuris liko nenufilmuotas (VIDEO)

Kječio „Pallacanestro Teate“ ekipos puolėjas Paulius Sorokas tapo vakaro žvaigžde Italijoje.

Lietuvis fantastišku metimu paskutinę ketvirto kėlinio sekundę išplėšė pratęsimą namų rungtynėse su Romos „Atlante Eurobasket“.

Visas rungtynes fantastiškai žaidęs P. Sorokas baigiantis pagrindiam laikui nuo savo baudos aikštelės paleido desperatišką metimą, kuris pasiekė tikslą ir leido jo komandai žengti į pratęsimą.

Įdomu tai, kad metimą matė tik arenoje buvę žmonės – operatorius, panašu, ir pats netikėjo lietuvio galimybėmis, tad šio metimo nenufilmavo.

Vis dėlto pratęsimo metu lietuvio sukurtu stebuklu Kječio atstovai nepasinaudojo ir pralaimėjo mačą 91:95.

P. Sorokas šiame mače pelnė 29 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.