Pamatykite: M. Kalniečio pamokos M. Grigoniu, kurios prajuokino žiūrovus (VIDEO)

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje liko be pergalės. Taškas į tašką su varžovais pirmoje rungtynių pusėje kovoję Jure Zdovco auklėtiniai galiausiai rezultatu 51:73 (18:19, 10:11, 11:27, 12:16) pralaimėjo Maskvos CSKA ekipai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvyko linksmas momentas, kuomet iš Manto Kalniečio kamuolį bandė atimti Marius Grigonis.

M. Kalnietis nepasimetė ir pamojavo pirštu varžovui bei kažką linksmai pasakė bei nubėgo link atsarginių suolo.

Po mačo M. Grigonis pakomentavo šį epizodą.

„Tas momentas su Mantu Kalniečiu. Tai buvo vidiniai bajeriukai. Buvome ir esame draugai. Mačo metu nesitaupome ir žaidžiame pilna jėga, o per pertraukėles vis pajuokaujame“, - teigė M. Grigonis.