Š. Jasikevičius emocingai stebi sūnaus žaidimą (VIDEO)

Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas vakar Ispanijoje triuškinančia pergale pradėjo tarptautinį U12 turnyrą "Global X MARCA".

Pirmose turnyro rungtynėse Luko atstovaujama dvylikamečių "Barca" iškovojo triuškinančia pergalę prieš "Movistar Estudiantes" bendraamžius. Nors galutinis rezultatas užfiksuotas 56:5 (nes pasiekus 50 taškų persvarą nebeskaičiuojami taškai rezultate), tai tikrasis rezultatas turėtų būti 123:28 Luko ekipos naudai.

Lukas aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir tolimu metimu uždarė ketvirtį. Pagal neoficialią statistiką Šaro sūnus per 24 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2 dvitaškiai ir 1 tritaškis), bei atliko 4 rez. perdavimus.

Katalonai rungtyniauja D grupėje, kurioje taip pat žaidžia Berlyno ALBA ekipa. Būtent su vokiečiais "Barca" šiandien užbaigs grupių varžybas ir pradės ketvirtfinalių etapą. Sekmadienį laukia finalinė turnyro diena.

Turnyre taip pat dalyvauja "Travel Team", kurios garbę gina Šaro brolio Vytenio sūnus Danielius. Jo atstovaujama komanda pirmose rungtynėse 110:75 įveikė Mursijos krepšininkus.

Danielius pagal neoficialią statistiką pelnė 6 taškus (3 dvitaškiai).

U12 turnyre žaidžiami šeši kėliniai po 8 minutes nestabdant rungtynių laiko.