Pamatykite: „Žalgirio“ fanas kūrė šou ir sulaukė komplimentų (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau išlieka nepralaimėję Eurolygos namų rungtynių šiame sezone. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 71:62 (16:11, 18:13, 15:15, 22:23) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipą.

Šias rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo net 15208 sirgalių, o emocijos liejosi laisvai.

Tuo metu televizijos operatorius mačo metu parodė vieną iš „Žalgirio“ fanų, kuris per minutės pertraukėlę demonstravo savo šokio judesius.

Sirgaliaus pergalingos emocijos sulaukė komplimentų iš internautų, kurie gyrė vaikiną už drąsą.

„Šaunuolis, arenoje būti yra kaifas“, „Nuotaika kuomet po 8 turų esi Eurolygos Top 8“, „Vakaro Top fanas“, „Nerealus šokis! Tikras dinamitas!“, „Už natūralumą - pagarba“, - tokie ir panašūs komplimentai skriejo vaikino adresu.