Išvyskite: K. Evansas prieš rungtynes prisijungė prie „Žalgirio“ skanduočių

Kauno „Žalgirio“ (15/13) krepšininkai iškovojo ir antrą pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 85:67 (16:22, 31:15, 18:13, 20:17) įveikė Vilerbano ASVEL (8/20) krepšininkus.

Tuo metu prieš rungtynes užfiksuotas nuotaikingas epizodas, kurio autorius - Keenanas Evansas.

Krepšininkas prisijungė prie „Žalgirio“ fanų skanduočių ir apsikabinęs Tylerį Cavanaugh pradėjo šokinėti.

Tai pralinksmino ne tik komentatorius, bet ir sirgalius.

Primename, kad amerikiečio sezonas baigėsi anksčiau laiko, kai jis rungtynėse su Stambulo „Fenerbahce“ pirmąją minutę patyrė traumą – žaidėjui plyšo Achilo sausgyslė.

K. Evansas Eurolygoje vidutiniškai per 27 minutes pelno po 15,9 taško, atkovoja po 3,2 ir perima po 1 kamuolį, atlieka po 3,7 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 17,4 naudingumo balo.