Išrinko dešimt karščiausių čempionato krepšininkų antrųjų pusių, tarp kurių - lietuvio žmona

Išrinko dešimt karščiausių čempionato krepšininkų antrųjų pusių, tarp kurių - lietuvio žmona

Instagram nuotr.

Jau rugsėjo 10 d. baigsis 19-tas pasaulio krepšinio čempionatas, kuris prasidėjo rugpjūčio 25 d.Dėl titulo kovojo 32 rinktinės.

Tai reiškia, kad aišktelėje galėjome pamatyti net 384 krepšininkus, kuriuos palaikė artimiausi žmonės - antrosios pusės

Krepsiniozinios.lt ir „Vakaro žinios" išrinko ir pateikia dešimt seksualiausių pasaulio čempionato krepšininkų antrųjų pusių.


Verta pažymėti, kad į dešimtuką pateko ir Lietuvos rinktinės aukštaūgio Donato Motiejūno seksualioji draugė Brigita Gaižauskaitė.

Ellen Ziolo. 31-metų vokietė yra 29-erių Vokietijos rinktinės krepšininko Denniso Schroderio žmona.

Būdama 16-mete su 14-mečiu būsimuoju vyru E.Ziolo susipažino 2007 m. Tačiau rimta jų draugystė prasidėjo tik po dešimtmečio. 2019 m. liepos pabaigoje, gimtajame judviejų mieste Braunšveige, pora atšoko vestuves. Tiesa, tų pačių metų vasario pabaigoje E.Ziolo ir D.Schroderis susilaukė pirmagimio sūnaus, tėčio garbei pavadinto Denisu. 2020 m. rugpjūtį pasaulį išvydo poros dukra Imalia Aaliyah. Nors D.Schroderis atstovauja NBA klubui „Houston Rockets", žmona su vaikais gyvena Los Andžele, Kalifornijoje, tad tėčiui tenka nuolat keliauti maršrutu „namai-darbas".Alyssa Mills. 29 metų Australijos rinktinės lyderio Patty Millso žmona.

Mergina yra verslininkė, kuri valdo maudymosi kostiumėlių įmonę.

Amerikietė ir australas susituokė 2019 metais.Brigita Gaižauskaitė. 25 metų Lietuvos rinktinės aukštaūgio Donato Motiejūno mylimoji.


Brigita yra kilusi iš Šilutės. Mergina yra 2018 metų „Miss Cosmopolitan World“ finalistė, modelis bei šokėja.

Pora jau susitikinėja daugiau nei du metus.

Verna Aho. 26-erių Suomijos rinktinės krepšininko Lauri Markkaneno žmona taip pat yra suomė.

Ji yra veganė, žmonių ir gyvūnų teisių aktyvistė. Daug informacijos apie V.Aho nėra viešinama. Pora susituokė 2017 m. Po metų V.Aho ir L.Markkanenui gimė sūnus Alvaras, o 2020 m. pasaulį išvydo ir judviejų dukrytė.


Aleksandra Dujovič. 29 metų Serbijos rinktinės gynėjo Marko Guduričiaus žmona.

Pora susituokė 2021 metais. Daug informacijos apie A. Dujovič nėra viešinama.Jenna Barber. 22 metų JAV rinktinės snaiperio Austino Reaveso mylimoji.

Daug informacijos apie J. Barber nėra viešinama. Mergina dirba farmacijoje.Anamaria Goltes. 25-erių modelis, fitneso trenerė ir nuomonės formuotoja yra 24-ejų Slovėnijos rinktinės žvaigždės Lukos Dončičiaus mergina.

Slovėnų pora susipažino bendroje draugų kompanijoje, kuri atostogavo Kroatijoje. Tuomet jiems buvo 12-13 metų. A.Goltes ir L.Dončičius draugauti pradėjo 2016 m. Tiesa, po poros metų, kai krepšininkas persikėlė į NBA ir 2018 m. pravėrė „Dallas Mavericks" klubo duris, jie trumpam buvo išsiskyrę, tačiau galiausiai vėl „susibėgo" ir toliau tęsia draugystę. Šią vasarą pora susižadėjo. Pora augina du šunis - Hugo ir Gia.Hailey Summers. 23 metų amerikietė, kuri yra Kanados rinktinės žvaigždės Shai Gilgeousas-Alexanderio mergina.

Tiesa, H. Summers buvo viena geriausių futbolininkų JAV. Jį karjerą baigė 2017 metais.

Pora draugauja jau nuo 2016 metų, o susipažino vidurinėje mokykloje.Helen Lindes. 42 metų Ispanijos modelis ir aktorė. Moteris yra Ispanijos rinktinės puolėjo Rudy Fernandezo žmona.


Pora susituokė 2011 metais. H.Lindes 2000 metais tapo Miss Ispanija.  Brittany Neta. Serbijos rinktinės kapitono Bogdano Bogdanovičiaus mylimoji.30-metė amerikietė mergina yra modelis bei dizainerė, kuri yra dalyvavusi „Miss State of New Jersey“ konkurse bei tapo pirmąja vicemis.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: