Ar prisidėtumėte prie „Žalgirio” fanų akcijos „Pirkti bilietus, o rungtynes stebėti iš namų”? (Apklausa)

Zalgiris.lt nuotr.

Vyriausybė pritarė nuo penktadienio uždrausti atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamus renginius ir susibūrimus viešose vietose. Išimtys galios tik sporto ir kultūros renginiams.Arenose galės būti iki 300 žiūrovų.

Primename, kad iš pradžių projekte buvo siūloma išvis neleisti sporto renginiuose dalyvauti žiūrovams, tačiau po posėdžio priimtas kitoks sprendimas.

Antradienį LRT televizijai Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas atskleidė, jog žaidimas tuščioje arenoje būtų skaudus smūgis klubui.

Po šio pranešimo, „Žalgirio Metraštis“ pasiūlė idėją fanams, kaip būtų galima prisidėti prie komandos biudžeto.

„P. Motiejūnas dirba savo darbą ir ieško išeičių siūlydamas įvairius variantus Vyriausybei. Kadangi žiūrovai, tikėtina, nebus įleidžiami į arenas, "Žalgiris" praras kone pusę biudžeto. Tai reiškia krachą. Ar mes leisime subyrėti savo mylimam "Žalgiriui"? Tai jau ne!

Aš siūlau paleisti bilietų prekybą, sumažinant bilietų kainas iki 5-10€ už vietą, tačiau varžybas stebėti iš namų (šis sprendimas buvo gyvas dar gerokai prieš Verygos leptelėjimus). Ar daug iš Jūsų prisijungtų prie tokios akcijos?

Parodykim komandai, kad jos likimas mums - rūpi ir jos nepaliksime likimo valiai!

O galbūt turite ir savų minčių, kaip galėtume padėti komandai?“, - rašo „Žalgirio Metraštis“.

Krepsiniozinios.lt kviečia išsakyti savo nuomonę, ką manote apie tokią idėją?

Krepsiniozinios.lt