„Ryto Balsas“: „Gėda, nes šitas žaidėjų kratinys nėra komanda. Jokios idėjos - jokio lyderio“

Panevėžio „Lietkabelis“ (7-2) šeštadienio vakarą pratęsė pergalingą seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Nenado Čanako auklėtiniai namuose įveikė Vilniaus „Rytą“ (7-5), pagilino sostinės ekipos duobę bei aplenkė ją turnyro lentelėje.

„Lietkabelis“ sostinės komandą įveikė rezultatu 78:59 (19:18, 20:10, 21:19, 18:12). Tai jau septintoji Panevėžio ekipos pergalė iš eilės.

Po šio mačo savo mintis išdėstė „Ryto Balsas“. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Žiūrėti mačą su "Lietkabeliu" buvo nejauku ir gėda. Gėda matyti, kad šitas žaidėjų kratinys nėra komanda. Jokios idėjos. Jokių išvadų per ilgąją pertrauka. Jokio lyderio.

Dažnai sakome, kad reikia tikėti, reikia palaikyti. Panašu, kad laikas keistis. Šiemet jau sugebėjome pralaimėti "Nevėžiui", "Pieno žvaigždėms", "Lietkabeliui" ir dukart "Žalgiriui". Kas toliau?

9 rungtynės nuo spalio 25-osios, dvi pergalės. Normalu? Tikrai ne“, - rašė „Ryto Balsas“.