„Žalgiris“ turnyrą Turkijoje pradėjo nesėkmingai

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Turkijoje vykstantį „Gloria Cup“ turnyrą pradėjo nesėkme. Martino Schillerio auklėtiniai antrą kartą pasirengimo cikle nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ komandai. Šį kartą dvikova pralaimėta rezultatu 69:76 (18:20, 16:20, 11:19, 24:17).

Keturiais taškais iš eilės dvikovos pradžioje pasižymėjo Joffrey Lauvergne, du dvitaškius realizavo Edgaras Ulanovas, galingai po krepšiu pralindęs Emmanuelis Mudiay pelnė du taškus su varžovo pražanga, o Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli– 14:8. Antroji kėlinio dalis tokia gera nebuvo, kadangi žalgiriečiai taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos: J.Lauvergne sumetė du, po vieną pridėjo Lukas Lekavičius ir Joshas Nebo – 18:20.

Paulius Jankūnas ir Janis Strielniekas taikliai atakavo iš toli, nelengvą metimą pataikė T.Cavanaugh, tačiau varžovai tolo – 26:34. J.Lauvergne tašką pridėjo baudos metimu, po du realizavo J.Strielniekas ir T.Cavanaugh, o trimis taškais kėlinuką užbaigė E.Ulanovas – 34:40.

Po pertraukos šešis taškus suvertė J.Lauvergne, du pelnė E.Mudiay, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 42:55. Per likusią kėlinio dalį tašką įsirašė J.Nebo, o du pridėjo Nielsas Giffey – 45:59.

Paskutiniame ketvirtyje taikliai iš vidutinio nuotolio atakavo N.Giffey, tritaškį iš kampo smeigė Artūras Milaknis, o po keturis taškus surinkę J.Lauvergne ir E.Mudiay sumažino atsilikimą iki vienženklio – 60:68. Iš po krepšio taikliai metė J.Strielniekas, savo taškų sąskaitą baudos metimais atsidarė Marekas Blaževičius, dvi baudas realizavo T.Cavanaugh, o A.Milaknis dar pataikė iš toli – 69:76.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 17, E.Mudiay 11, T.Cavanaugh 9 (7 atk. kam.), J.Strielniekas 7, E.Ulanovas 7, A.Milaknis 6, N.Giffey 4, P.Jankūnas 3, J.Nebo 2, M.Blaževičius 2, L.Lekavičius 1, M.Kalnietis 0.

„Lokomotiv“: J.Motley 21 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Thompsonas 18, Z.Vediščevas 10 (4 rez. perd.).