Sezono uždanga pakilo: M. Normanto metimai padovanojo „Rytui“ sunkią pergalę Pasvalyje

RytasVilnius.lt nuotr.

Naujasis „Betsafe-LKL“ sezonas prasidėjo. Vilniaus „Ryto“ (1-0) krepšininkai klampiame pirmenybių starte sugebėjo išvengti netikėto antausio.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 76:66 (19:17, 13:17, 19:17, 25:15) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (0-1) pasipriešinimą.

Ypatingai atkakliose rungtynėse likus žaisti dvi minutes, po Pauliaus Petrilevičiaus dvitaškio, „Pieno žvaigždės“ dar pirmavo 66:64, tačiau lemiamais tapo Margirio Normanto metimai.

Vilniečių snaiperis svarbiausiu rungtynių metu smeigė du tritaškius iš eilės ir išvedė savo klubą į priekį 70:66, o sutrikusiems šeimininkams krepšys užsirišo. „Ryto“ pergalę paskutinę minutę įtvirtino Arno Butkevičiaus, Mindaugo Girdžiūno ir to paties M. Normanto dvitaškiai.

Rungtynių herojus M. Normantas per 24 minutes iš viso pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Už jį rezultatyviau nugalėtojų gretose žaidė tik Ivanas Buva, pelnęs 19 taškų.

12 taškų ir 6 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius , o pralaimėtojų gretose išsiskyrė dvigubus dublius surinkę P. Petrilevičius (12 taškų; 10 atk. kam.) ir Žygimantas Skučas (12 taškų; 11 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas (11 atk. kam.) ir Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) po 12, Simas Jarumbauskas 11, Joshua Shelby, Paulius Danisevičius ir Kristaps Gluditis po 8.

„Rytas“: Ivanas Buva 19 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 13, Arnas Butkevičius 12, Vaidas Kariniauskas 11, Gytis Radzevičius 10 (9 atk. kam.).